Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

Zdravotní prohlídky

Připomínáme všem závodníkům Tendon Cupu a Českého poháru, že od ledna 2010 jsou pro závodníky povinné platné zdravotní prohlídky. Pro tento typ závodů je dostačující "normální" potvrzení dětského lékaře o zdravotní způsobilosti - podobné se žákům a studentům vydává např. pro účast na lyžařském výcviku nebo letním táboře.

Zdravotní prohlídka je platná rok, závodník je povinen ji předkládat při registraci. Platnost zdravotní prohlídky se bude evidovat v programu pro zpracování výsledků, ale je povinností závodníka si včas vyřídit prohlídku novou. Bez platné zdravotní prohlídky nebude závodníkům povoleno startovat! Na prvních závodech Tendon Cupu bude ještě tolerováno, pokud někdo nebude mít prohlídku vyřízenou.

Doporučujeme také všem provozovatelům regionálních soutěží, aby podobnou zdravotní prohlídku na svých akcích vyžadovali (doporučováno ČSTV pro sportovní akce!).
Zdravotní prohlídka reprezentantů

Všichni reprezentanti jsou povinni mít platnou sportovní prohlídku v době konání závodu, kterého se zúčastní. Sportovní prohlídkou reprezentanta se rozumí prohlídka u sportovního lékaře včetně zátěžových testů, nestačí pouze prohlídka o zdravotní způsobilosti!

Za komisi sportovního lezení mládeže
Marie Dichtlová
 
Prohlášení o Cookies