Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

Újezd nad Lesy (19.4.2011)

2. závod TENDON Cupu v Újezdu nad Lesy

V úterý 19.4.2011 se zúčastnili závodníci z našeho oddílu, již tradičně místo školní výuky, druhého závodu TENDON Cupu v Újezdu nad Lesy. Do závodu se přihlásili Petra, Katka, Jana, Honzík a svojí premiéru si odbyla Sára. Jediný kluk z výpravy si vedl v kvalifikaci stejně, jako v předešlém závodě. Dvěma topovými chyty se dostal do finále. Tam, stejně jako v předešlém závodě, ukončil svůj pokus dříve, než jsme čekali. Nakonec z toho bylo celkové 10. místo. Nejmladší z dívek, Sára, se jako jediná neprobojovala do finále, ale to se dalo očekávat a opak by byl překvapením. V konečném zúčtování si odnesla skalp dvou soupeřek. Ve stejné kategorii startující Jana postoupila do finále ze 4. místa a v celkovém hodnocení si ještě o jednu příčku pohoršila a byla tedy pátá. Velmi pěkný výkon předvedla Katka. V kvalifikaci dvakrát topovala, stejně tak i ve finále. Bohužel stejně jako další čtyři soupeřky a tak muselo rozhodnout superfinále. V tom jí dělilo půl bodu od stříbra a musela se spokojit se čtvrtým místem. No a to nejlepší na závěr. Petra startující mimo soutěž a ještě o kategorii výš, jako jediná zdolala kvalifikační i finálovou cestu až k TOP chytu a ukázala všem soupeřkám, zač je toho loket.

Komentáře

Vytvořeno 27.04.2011 21:37:43 | Poslední změna 27.04.2011 21:38:24
 
Prohlášení o Cookies