Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

Trénink na Panenských skalách

Ve čtvrtek 26. 5. 2011 si skupinka lezců ve složení Anna, Petra, Katka, Jana a Honzík, za doprovodu trenérů p. Mánka a Kohouta a za přítomnosti čumila (Honzíkova táty), zajela na trénink do přírody za obec Radvanec na Panenské skály. Šlo asi o první letošní lezení v přírodě na pískovci a pro některé to bylo úplně první sportovní lezení venku. Za překrásného počasí si vyzkoušeli jednu a některé z dívek i dvě cesty na vrchol skály zvané "škuner". Podle vyjádření účastníků se takové lezení značně liší od lezení na umělé stěně. Mimo jiného si chyty lezec musí hledat, sem tam se větší či menší kus pískovce odloupne a nesmí se používat "maglajz".
 
Prohlášení o Cookies