Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

TENDON Cup - Pardubice 14.5.2011

Toto chladné sobotní ráno jsme vyrazili pouze se dvěma lezci a bez trenéra na třetí závod TENDON Cupu do Pardubic. Trenér byl totiž s Petrou na Evropském poháru v Polsku. Na závod jeli oproti předpokládané trojici pouze Katka a Honzík. Jana se ještě nestihla zotavit po úrazu a Sára, které jsme místo v autě nabídli na poslední chvíli, protože na předešlém tréninku nebyla, už měla v plánu něco jiného. Cesta utekla rychleji než jsme čekali a tak jsme se prezentovali mezi prvními, proto také šel po předlezci na stěnu jako první z chlapců kategorie D náš Honzík a Katka šla ve své kategorii jako druhá. Honzík dal první cestu za TOP- a druhou TOPoval. Katka s přehledem dala 2x TOP a oba postoupili do finále. Honzík ve finále bojoval, co mu jeho lezecké schopnosti stačily (sil měl na rozdávání) a svoje snažení ukončil sedmým místem. Velkým zážitkem pro mnohé bylo vystoupení Marka Jeligy, který ukázal, jak vypadá bojovnost, houževnatost, vynalézavost a touha po zdolání překážky. Katka ve svém finálovém pokusu opět TOPovala společne s Pokornou (HO Lanškroun) a obě si to rozdaly v superfinále. To byl další vrchol zápolení v Pardubickém H-centru. Obě dívky opět TOPovaly, ale Katka nadělila soupeřce s elegancí jí vlastní dobrou půlminutu a bylo vymalováno. Pokorná to psychicky neunesla a šla se vybrečet na tenisový kurt. Katka tedy získala zasloužené první místo, které jí snad všichni přítomní (až na pár výjimek) přáli, alespoň podle potlesku soudím.Krásný sobotní den byl završen zprávou o úspěchu Petry v Polsku.

Co vy na to?

Vytvořeno 15.05.2011 21:55:35 | Poslední změna 15.05.2011 21:55:55
 
Prohlášení o Cookies