Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

Lezecká mládež SK Nový Bor byla vítězná

Příslušnost k české mládežnické lezecké špičce prokázala malá novoborská výprava na závodech Českého poháru ve sportovním areálu Ricco v Příboru.

Konalo se zde 1. a 2. kolo letošního ročníku HUDY Českého poháru mládeže v lezení na rychlost. O tom, že si závodníci z Horolezeckého oddílu SK Nový Bor vedli více než úspěšně, svědčí sbírka 13 medailí, kterou si z tohoto klání přivezli.

Obě reprezentantky, Anna Wágnerová a Petra Vojířová, pojaly tyto závody jako přípravu na nejbližší závody Evropského poháru, jež se konají začátkem července ve francouzkém Chamonix a německém Friedrichshafenu. Obě mistryně republiky splnily svou povinnost a domů si každá z nich odvezla tři zlaté kovy.
Další zlato a dvě stříbra přidala Kateřina Bělková v kategorii C, když jí celkové vítězství uniklo po drobné chybě jen o pár setin vteřiny. Úspěšně vystoupila v kategorii D (do 12 let) i jedenáctiletá Jana Stromecká. Tři stříbra z ČP je zatím její největší úspěch.

První, stříbrnou medaili si na 12 m vysoké umělé stěně vybojoval jediný chlapec v novoborském týmu, teprve osmiletý Jan Šimůnek. Do Příboru jel na zkušenou a trenéry nečekaně potěšil.
Zdroj: ČESKOLIPSKÝ deník.cz
 
Prohlášení o Cookies