Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

HUDY Český pohár mládeže - Jičín 30. 4. 2011

Poslední dubnový víkend, na čarodějnice, se konal závod českého poháru mládeže. Z našeho oddílu se tohoto závodu zúčastnili: Anna, Petra, Katka, Jana a premiéru si odbyl Honzík. Celkově nejhůř dopadl podle očekávání právě Honzík. Jak již bylo řečeno, byla to jeho premiéra v českém poháru, při níž skončil na pro někoho nešťastném třináctém místě. Jana byla po absolvování kvalifikačních tratí průběžně třetí, ale nakonec se musela spokojit s bramborovou medailí – čtvrté místo. Katka i Anička předvedly v kvalifikacích čtvrté nejlepší výkony v kategorii. Katka si ale po zdolání finálové cesty o jednu příčku pohoršila a skončila tedy pátá, stejně jako Petra, které se tentokrát do finále neprobojovala. Nejlépe se umístila Anička, která se jako jediná z našich postavila na bednu a získala medaili za druhé místo.
 
Prohlášení o Cookies