Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

HUDY Český pohár mládeže - Jablonec nad Nisou 8.5.2011

Neobvykle v neděli prvního májového víkendu proběhl další závod českého poháru mládeže, tentokrát premiérově v Jablonci nad Nisou. Účastnili se ho ti samí lezci našeho oddílu, kromě Jany, která měla zdravotní potíže, tj. Anna, Petra, Katka a Honzík. Honzíkovi se nepodařilo vylepšit umístění z předchozího závodu a celkově se umístil opět na třináctém místě. Průběh závodu našich dívek byl téměř totožný. Všem třem se podařilo dosáhnout dvou kvalifikačních Top chytů, stejně jako dalším třem soupeřkám v případě Katky a Petry a dvěma soupeřkám v případě Anny. Ve výsledkové listině pak Katka figurovala na čtvrtém místě a Petra s Aničkou si odnesly ceny za třetí místa. Negativem tohoto závodu, který se konal nové a jinak moc hezké hale, byla nezvládnutá organizace. Přes relativně malý počet závodníků, závod trval neskutečně dlouho. Tří a půl hodinové věznění Aničky v izolaci a konec závodu po osmé hodině večerní o tom bezesporu vypovídá.
 
Prohlášení o Cookies