Toto jsou neoficiální stránky lezeckého oddílu působícího v Novém Boru. Veškeré informace zde uvedené se mohou více či méně lišit od skutečnosti. Doufáme však, že nikoho neurazí a nikomu nezpůsobí žádnou újmu, ať psychickou nebo majetkovou.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Neoficiální stránky lezeckého oddílu

 

Hejnice 2011

Dvě medaile z Hejnic

Zatímco Petra Vojířová s Annou Wágnerovou bojovaly v Praze o účast na Mistrovství světa, sváděla 19. března trojice mladších lezců bitvu s konkurencí na 1. závodě Tendon cupu v Hejnicích. A nevedla si špatně. Všichni mladí lezci topovými chyty postoupili z dopolední kvalifikace do finále. V něm byla nejúspěšnější Kateřina Bělková, která získala 2. místo za Pokornou z Lanškrounu. Dle svědků byla sice lepší, ale ve sporném posledním chytu jí nebylo uznáno držení 2 sek. 3. místo si vyválčila Jana Stromecká po pěkném výkonu. Měla i na stříbro, ale troška té její zbrklosti jí to pokazila! Třetí účastník Honza Šimůnek nezopakoval výkon z kvalifikace a předčasný pád ho posunul až na 8.místo. Omluvou a snad i útěchou mu je fakt, že už při návratu domů měl horečku 39° C a celý následující týden promarodil.
Rozhodně tato trojice našemu klubu ostudu neudělala.

Komentáře

Vytvořeno 27.04.2011 21:40:41 | Poslední změna 27.04.2011 21:40:53
 
Prohlášení o Cookies